Екатерина Зорина

скільки коштує нова коробка передач?. я маю автомобіль seat ibiza 1986р 1.7д. я купив її без п'ятої передачі ,тобто вона

.я маю автомобіль seat ibiza 1986р 1.7д. я купив її без п'ятої передачі ,тобто вона була, але зараз не має. як краще - зробити п'яту передачу чи поміняти коробку?

Skif .

Смотря где покупать, у нас например бедет около 800 баксов.

Nyuta Severinova

як це вона була? якщо вона зламалася, то краще звернутися в сервіс, можливо дешевше вийде

Виктория Каста

пята передача знаходится під крайньою кришкою коробки і для установки 5 пер не обовязково її знімати достатньо зняти кришку і поставити 2 шестерні це не складно.