В*
Виктория ***

Нужно перевести на казахский

Мне четырнадцать лет. Я учусь в восьмом классе. Мне очень нравится математика. Но я буду модельером. Это моя мечта с детства. Я люблю рисовать, шить, вязать. Эти умения нужны модельеру.

Можно добавить 3-4 предложения

Л.
Любовь ......

Маған он төртi жылдарым. Мен сегiзiншi сыныпта оқимын. Математиканың маған өте ұналарымы. Мен бiрақ сәнгер боламын. Бұл менiң армандарым балалық шақтан. Менi суретiн салып, тiгiп, байлауға жақсы көремiн. Бiлу бұл сәнгерге керек.