Александр Дудин

Задача по биологии, помогите пож.)

Скільки нуклеотидів містить ген (Обидва ланцюги ДНК) , в якому кодовано первинну структуру білка, що складаеться з 145 амінокислотних залишків? Яка молекулярна маса і довжина цього гена?

Наталия Козлова

Блин, да умножь ты 145 на 6, ибо цепи - две, если я правильно процував мову. Что до молекулярной массы, то - сложнее, один нуклеотид - примерно тысяча Дальтон. Или это - пептидный остаток.. . Не, точно, одна килобаза - один мегадальтон.