Джордж Маврин

Переведите пожалуйста предложение на английский. Можно по своему, но только что бы смысл был похож

Возможно переделанные мною сайты выглядят не очень привлекательно, но с чего-то нужно начинать. На сегодняшний момент это мой первый и единственный сайт, но вполне вероятно скоро будут и другие.

Эльмира

perhaps my new-made sites do not look very attractive, but I need to start up with something. For now it is my first and only site, but probably another one is coming soon .

Дмитрий Жуков

perhaps, my hominized sites do not look much attracctive, but should i strike up/ start in. this is my first and the one site for the moment, but it is quite possible there would be others.