Дмитрий Ярмолюк

Добрий день, підскажіть мені будь ласка, я працююча і навчаюсь на заочній формі навчання по контракту, я залишилась вд

Добрий день, підскажіть мені будь ласка, я працююча і навчаюсь на заочній формі навчання по контракту, я залишилась вдовою і з двома дітьми, зараз я в декретній відпусці, а ще й за навчання треба платити. Куди мені звернутися, щоб хочь половину оплачувати за навчання?

Шамиль Саидов

А теперь по -русски задайте вопрос.