Серега Кресников

Добрий день!! ! Підскажіть мені будь-ласка чи шкодить комп"ютеру, якщо часто переустановлювати windows, навіть дуже часто

часто)))

Дмитрий Пивоваров

Нет. Хотя не понятна причина столь частой установки. Может лучше воспользоваться хорошим антивирусом?

Евгений Станов

звичайно шкодить... ресурс зношення має все, але ви не помітете це в недалекому майбутньому навіть)... хоча... як і лампочці включення-виключення шкодить?))