Murod Ahmedov

Помогите перевести предложение на Английский язык: . "Обращайтесь, если нужно будет сделать что то подобное! " - вот оно

Зафари Ильяс

Don't hesitate to contact us (или me) in case you will need something similar to be done!
In case you will need something similar to be done, you are welcome!

Кирилл Загрядский

If you need something of this sort to be done, appeal, please.