Да
Дарья

вопрос. скажите, как можно проростить семена баклажанов (семена фирмы елит сорт украина).

Наташа Колесникова

Как и любые другие, не обработанные предварительно.
Один из вариантов.
Замочить в растворе Эпина по инструкции.
По истечении необходимого для обработки срока воду слить,
семена переложить во влажную салфетку,
и в пакет, в теплое место.
Время от времени промывать и проверять состояние.
с началом прорастания осторожно разложить в чуть влажный грунт, и присыпать слоем 1-1,5 см. .
Накрыть от пересыхания, поставить в теплое место.
В началом появления всходов поставить на освещенное место.
Когда семена массово прорастут,
понизить примерно на неделю,
температуру до +18,
до появления первого настоящего листочка.

Айшат Хамдеева

А собственно, чем отличается упаковщик "Елітсортнасіння" от других упаковщиков?
"ТОВ «Агрофірма-Елітсорнасіння» створено на базі асоціації «Укрсортнасінняовоч» , шляхом делегування прав на виробництво та реалізацію насіння овочевих культур та квітів з метою забезпечення найвибагливішого товаровиробника та господаря насінням високої якості за доступною ціною.
На сьогоднішній день, нашими партнерами є провідні селекційні центри України (Інститут овочівництва та баштанництва УААН та сітка його дослідних станцій) та Європи: Франції (GSN, Semences, Clause Tezier), Німеччини (Satimex Quedlinburg, N.L. Chrestensen, Benary), Польщі (Polan, Rolimpex, Malopolska Hodowla Roslin), Угорщини, Голландії, Італії.
Основними напрямками нашої діяльності є виробництво насіння в Україні, вирощування за довгостроковими ліцензійними договорами найвідоміших українських сортів за кордоном в Німеччині та Італії, імпорт в Україну найкращих гібридів закордонних виробників для вирощування товарної продукції овочів на промисловій основі. ТОВ «Агрофірма-Елітсорнасіння» самостійно проводить повний цикл пакетування насіння на спеціалізованому обладнанні (більше 10 млн. пакетів в рік. ) Застосування сучасних технологій та якісних матеріалів дозволяє повністю задовольнити вимоги з пакетування та фасування ДСТУ 6006:2008. Посівні якості нашого насіння відповідають вимогам ДСТУ 2240-93, ГОСТ 11260-81, ГОСТ 12420-81."
Импортные семена обычно обработаны. Замачивать и проращивать нет необходимости.

Димка Михайлов

проростить можно. но как ?

Артем Бейсюк

как и все остальные - землю в коробке уплотнить, увлажнить, разложить семена, тонко присыпать землею, снова увлажнить, прикрыть пленкою и в тепло. Иногда семена замачиваю в марганцовке часа на 2

Shaxin Nazirov

А какая разница какой фирмы эти семена. Я всегда все проращиваю одинаково. Беру марлю или просто лоскут заворачиваю в него семена, мочу в воде, лишнюю воду выжимаю, помешаю в пакет полиэтиленовый и кладу в тёплое место. лучше всего конечно к батарее отопления. так они быстрее прорастают.

Ал
Александра

Поддерживаю Аленький цветочек. И я так делаю