Варвара Павленко

«Срочно!! ! Нужно перевести предложения с русского на английский, соблюдая грамматику. Заранее спасибо!!»

1) Молодой человек решил что это грабитель.
2) Молодой человек оглянулся и спросил, что вы хотите? Почему вы идёте за мной? " Я иду навестить мистера Брауна" " А служащий на станции сказал иёти за вами потому, что вы живёте с ним рядом.

Ирина Гончаренко

1) The young man decided that it was a robber.
2) The young man looked back and asked, that you want? Why are you following me? I'm going to visit Mr. brown and the station clerk said We're coming for you because you live near him.

ku
kubik2979

The young man decided that this robber.
The young man turned around and asked what do you want? Why are you following me? "I'm going to visit Mr Brown" "A clerk at the station said ieti for you because you live with him.