Де
Денис

помогите вопрос в описании !! Украинский язык! расставить знаки !

Ми знаємо води так багато на нашій землі (І. Падалко) . 3. Нехай завжди оклично звучать взаємні побажання щоб нам жито родило . 5. Привабливості людині надають особисті чесноти маючи добрий інтелект упевненість у своїх достоїнствах вона без сумніву швидко знайде спільну мову зі своїм співрозмовником (З тв. О. Корніяки) . 6. Держімося землі вона нас держить 8. Здавна існував звичай від’їжджаючи в далекі краї брати з собою грудочку рідної землі (Г. Тарасенко).

Фе
Федор

Ми знаємо, води так багато на нашій землі (І. Падалко) . 3. Нехай завжди оклично звучать взаємні побажання: щоб нам жито родило . 5. Привабливості людині надають особисті чесноти: маючи добрий інтелект, упевненість у своїх достоїнствах вона, без сумніву, швидко знайде спільну мову зі своїм співрозмовником (З тв. О. Корніяки) . 6. Держімося землі, вона нас держить 8. Здавна існував звичай, від’їжджаючи в далекі краї, брати з собою грудочку рідної землі (Г. Тарасенко) .

можу помилятися