Serguei Vdovine

Подскажите Шляхи профілактики захисту прав дитини її фізичного психічного морального духовного здоров’я дитини (конве

Антонина

начал за здравие, кончил за упокой..

Ми
Михаил

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/li...
Три пункта этого Закона Вам должны помочь.
Но мне, кажется Вы немного неправильно сформировали вопрос.
Профілактика захисту прав? Не вірно, я так вважаю. Може.. реалізація прав дитини на її фізичне, психологічне ...здоров'я...?

Алла

А,что! хохлы действительно не понимают ,что их здесь не ждут?