Руслан Юмаев

чи можу я купити приміщення?

найшла підхожяще приміщення під невеличкий сільський магазин. Приміщення належить моїй племінниці і розташоване на її приватизованному участку. як правильно його (приміщення) придбати, щоб було найменше витрат і з чого (з кого) начинати, якщо не рахувати гроші які я віддам самій власниці цього приміщення? А чи можна купувати тільки приміщення без частини землі. треба буде мені робити окрему адресу цього обєкту? які ще підводні камінці можуть чекати покупця. ? може є якийсь вигідніший варіант придбання приміщення чи частини участка?

Ирина Якунина

Замечательный и актуальный вопрос про украинскую торговлю, но если не трудно - повторите это на рускком.