Хасан Худояров

Задали сделать плакат по математике *НЕДЕЛЯ МАТЕМАТИКИ*. Что можно написать туда? Что можно написать туда

Юлия Бурмоличенко

То что вы проходите, то и напиши.

Анюта Мамаева

ребусы уравнения задачи про аристотеля

Elena Golovkina

Гуманітаріям здається, Що математика - то диво! А Піфагор собі сміється Та ще помножує сміливо! Невже вона - складна наука? Невже її не зрозуміти? То в двері голосно постука, То в небо прагне полетіти! А ми її не відпускаєм, Бажаєм з нею привітатись, Ал е вона у вись злітає І не дає нам розібратись! Чи то така вона хитрюга? Чи у нас розуму нема? Але така складна наука Ця математика сама. Ой ці задачі, ці рівняння! Постійно вгадуєш - що де! Іксів неясне уживання - Ну, а контрольна вже бреде! А як же дивний чудо-ромб Намалювати на стіні? Це ж як кімната повна бомб Щось десь зривається, горить! Гуманітаріям здається, Що геометрія - то диво! А математик все сміється, Бо то не диво, то - можливо! */Маємо в навчанні муку: Геометрію. Науку! Ох, не легко ж це дається: Піфагор з віків сміється. Теореми всі стрибають Та доведення чекають. Синус, косинус - о, горе.. . Нових термінів тут море! Неможливо все це вчити, Але як же в світі жити? Площу треба визначати, Коло вірно змалювати.. . Все, що нині ми не вмієм Геометрія зуміє. То ж часу не витрачаєм Й геометрію вивчаєм!