Пассив Andrey

Проблема с ВСД и ПВЧД

доктор прописал кучу препаратов, но головные боли до сих пор не пропали, заметного улучшения не наблюдаю ...Хотя теперь реже болит ...Как вы избавляетесь от головных болей

Ма
Марина

это может быть просто мигрень - то никак, спокойствие, тишина. темнота, теплый душ, свежий воздух.

Ка
Катя

В мене подібна проблема у віці 14 років проявилась, обходив лікарів не раз, але дійшов одного висновку, що ефект від ліків лише частковий при цьому велике навантаження на внутрішні органи. . Хочу сказати одне, що набагато ліпший ефект з меншою шкідливістю для організма дають сигарки .
Багато хто скажуть що це не правильно, я зг1дний з цим, але я ліпше зкурю пачку сигарок в місяць чим буду пити таблетки килограмами .Від сигарок набагато ліпший ефект чим від таблеток