Акбарали Хатамов

Цікавлять, чи є люди готові боротися з ситуацією, яка зклалася внвслідок обкрадання країни... ( боротьби з політиками?)

Вийшла а магазин. В маркеті у відділі овочів старенька бабуся прийшла важити 1!!!!Картоплину! Продавець бідна оніміла. Я теж . Бабуся каже, заплатила за квартиру, комунальні ліки, от доживає як може . Сьогодні собі може дозволити лише одну картоплину і четвертинку чорного . Мене прибило. Пішла швиденько набрала повний пакет картоплі, купила, дала старенькій на касі. Вона ніяковіла, потім довго дякувала і плакала. А я йшла додому і ридала. Той пакет картоплі коштував усього лише 6 гривеньЙ Твою дівізію, що ж за країна така, коли люстри в межигір’ї коштують мільйони, годинники чиновників ( депутатів) сотні тисяч доларів, на дорогах відмиваються мільярди, а бабуся стоїть і важить одну картоплину ???Де курва ваше покращення?? ? Спалити би вас всіх нахер!!!!

В ліс хожу вовка за пасть брав....

Анна Саламатина

Я единственный и самый постоянный за последние девять лет.
Живу в Сумской области номер моб. тел. 0508800273
Вся информация про меня здесь http://www.vmalunov.narod.ru/
Названы все виновники и даны предупреждения им о наказании с указанием даты.

Илья Зубов

Хіба не чуєш брате, вже сурми заграли, час розплати настав!

Лариса Близнякова

Є такі люди і їх не мало. Банда вже перейшла Рубікон.
Для них зворотнього шляху вже немає. А у народу також терпець
вривається. Всі вже чекають "Як понесе з України У синєє море
Кров ворожу... "

Піднімуться люди, хай тільки скажуть коли і куди зібратися.

Слава Україні!

Екатерина

Азаров зрозумів, що пенсійна реформа не принесла результатів - кількість пенсіонерів в країні залишається все ще дуже високою.

Светлана Нагорная

Барбамбия, кургуду