..
...я.... ....я....

отрасль международной специализации-это...?

Умар Гафаров

Oтрасли международной специализации - это отрасли, которые, помимо удовлетворения потребностей своего населения, значительную часть производимой продукции отправляют на мировой рынок.

Татьяна Михайлова

ну это специализация

Ширин Каримова

Міжнародна організація праці (МОП) — спеціалізована установа Ліги Націй, а після Другої світової війни — Організації Об'єднаних націй (ООН) , що була заснована у 1919 році урядами різних країн для підтримки міжнародного співробітництва у справі забезпечення миру в усьому світі й зменшення соціальної несправедливості за рахунок поліпшення умов праці. У 20 столітті першочерговими завданнями діяльності Міжнародної організації праці є підтримка демократії і соціального діалогу, боротьба з бідністю і безробіттям, заборона дитячої праці.

Mister Pak

если отрасль производит больше продукции чем требуется. если она дешевле чем в др регионах и востребована на рынке, то данная отрасль становится отраслью межд. спец-ии нап-р япония автомобилестроение и т. д.