Никита

Напишите пожалуйста сказку на Англ. языке.... 10 предложений

В интернете нельзя... у нее есть программа которая все проверяет.... либо фантастика, либо комедия, либо ужасы и т. д.

Сергей Павлов

There once was a cruel man who had an ass with long ears that had carried the grain sacks to the mill for years. The poor animal was treated badly by the master. The ass ran away from the master and met a dog, a pussy and a cock. The animals decided to go to the nearest city. On the way to the city, they found a robbers' house, and settled in for the evening. Later that night, one robber returned. The pussy scratched his face with her claws, the dog bit him on the leg, the ass kicked him with his hooves, and the cock crowed and chased him out the door. The robber told other robbers that their house has been occupied by monsters. The robbers ran away and left the house. The animals' life became happy.

И*
Иван ****

за пожалуйста можешь только поцеловать мой зад?

Марина Варбанская

вышлите налом.