Маргарита Васильева

Християни чому у ваших відповідях часто немає нічого крім цитат?

Часто навіть не зрозуміло, що ви хочете сказати цим цитатами. Тим більш що вони часто взагалі не по темі. Та й в будь-якому випадку якщо відповідаєте не християнинові для нього писання не представляє ніякої цінності.
Ви можете, окрім цитат свої роздуми приводити? Або у вас їх немає?

Ангелина Федоровых

тому, що в них власних думок нема.. .
якби ви вчились так, як треба, то й мудрiсть би була своя ...* ,

а вони ледащо навчилися тiльки зкачувати з iнету чиiсь думки ,
i взагалi тут небагато вiруючих, якi дiйсно несуть Слово Божие,
якось я зiткнувся з однiею бабусею рокен-ролу, це в них мiсцева * божа матiр *,
яка е ганьба всiеi РПЦ... було дуже соромно, що такi бабусi тiльки шкодять.. .

Александр Герасимов

вони зомбовані люди.. . що з них узяти

Ден Дениска

Я не розумію українську мову

Евгения Васильева

а в них (взагалі віруючіх) нема особистої думки, вони як машини, тільки встроєні програми. крок вліво, крок вправо збій ціх програм....

Flower

Не правда, далеко не всі. Я цитатами майже не відповідаю.

Наталья Архарова

Нерационально выдумывать что-то новое если цитата прекрасно отражает то, что ты хочешь сказать. Не верующий 🙂

Ев
Евгений

Константы они неизменные и Божье слово неизменно. как и Бог неизменный и не стареют цитаты из Библии. Они лучше выражают мысль чем сможет сказать сам человек. Цитаты наводят на размышления. Похоже вас ничто не наводит на размышление и вы не можете мыслить. раз не исследуете из того что приводят вам в ответах.

Даша Кузнецова

я плохо цитирую Библию, хотя перечитал её уже семь раз. мне всегда трудно давались экзамены, где нельзя было отвечать своими словами))) ) главное смысл! согласен с тобой!)) )

удачи! )))

Сергей Колотилов

Почитай мої відповіді й питання - і бач.

Руслан Зарипов

Я так стараюсь и общаться. Только своими словами.
Но понимаешь, эти слова даже атеистам нафиг сдались. Верующим подавай цитаты, атеистам только стёб нужен.

И ещё я заметил. Очень часто эти цитаты вообще НЕ ИЗ БИБЛИИ.
У свидетелей СВОЯ библия. Они её полностью переписали, изменив смысл написанного.

Андрей Пестряков

бо недостоин есмь