Лиля Абдулина

Помогите пожалуйста очень надо сегодня!!! рассказ на англисском языке "мой день рожденья "

ассказ о том как ты отмечаешь своё ДР

Юля Завьялова

-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .I came home and start write-I was born in ( сюда пишешь дату ) in ( сюда пишешь город ) .I go to school every day. In school I got homework to write story about my birthsday .