Светлана Волобуева

будь ласка допоможіть знайти 5 слів із словника Б. Грінченка з літерою Ґ

Black Falkon

…ґраса, ґрасувати, грунтівка, грунтовище, ґрата, ґратчастий, ґратя, ґрацювати, ґреґорний, ґрейцар, ґреци, ґрече, ґречний, ґречність, ґречно, ґринджоли, ґринджолята, ґрис, ґрівджати, ґрона, ґрос, ґрузло, ґрулина, ґрулисько, ґрульовина, ґруля, ґруляник, ґрулянка, ґрундаль, ґрундзьований, ґрундзювати, ґрундзюватий, ґрунт, ґрунталя, ґрунтик, ґрунтівка, ґрунтовий, ґрунтовище, ґрунтовний, ґрунтувати, ґрунь, ґрявчати, ґрянчати, ґуґлюватий, ґуґолька, ґуджулай, ґудз, ґудзола, ґудзь-ґудзь! , ґудзюсь-на! , ґуз, ґузва, ґузелець, ґузий, ґузулька, ґузуля, ґулати, ґулий, ґулька, ґуля, ґунадза, ґуральня, ґурґула, ґурґуля, ґуцьок, ґуш, ґушуватий…

Елена Бельчикова

аґрус, ґава, ґанок, ґедзь, ґніт, ґрати, ґрунт, ґудзик, ґуля, дзиґа, ґелґати