Юля Крапивина

потерялось заказное письмо из Германии в Красноярск RT295926574DE

Звонила в службу отслеживания Германии. От туда в Россию ушло, а в России не зарегистрировано. Как теперь найти. прошло уже 2 месяца

Dinara Amanova

Ждите, к концу мая придет.

Shipment number: RT295926574DE
The item was handed over to the International Logistics Center Frankfurt on Mar 15, 2013 to be forwarded to Russian Federation. Unfortunately the country of destination Russian Federation offers tracking and tracing up to the recipient not yet.