Марьяна

корректно ли я написала мотивационное письмо?

Dear Mr. Jonas,

I saw your vacancy on site nav.no. I am interested in the work of cleaners.
Despite the fact that my education and work experience are not currently meet the requirements for this position, I can confidently say that my personal qualities and competence are the main "engine" of the target.
I have some difficulty with the language. My english is poor. I've never used it in real life. But I have a desire to learn it and also norwegian language.

Sincerely,
Jelena T.

Людмила Тронина

4 ошибки но найди сама