Нася С

на яку частку в кватртирі я можу претендувати???

Доброго дня. Мені 25 років, я від народження проживаю і прописаний в квартирі яку отримала моя бабця ще при союзі.На той момент у ній проживало четверо осіб, крім мене і бабці моя мама (дочка бабці) яка померла і теж була тут прописана і дідусь який не мав прописки але також вже помер... На даний час бабці уже 83 роки і в неї є ще одна дочка яка після її смерті однозначно буде претендувати на нерухомість і відмовлятись від свого права наміру немає.На яку частку в квартирі я можу претендувати після смерті моєї бабці і чи може ще хтось окрім її дочки претендувати на дане житло? Дякую.

Андрей Сергеев

Добрый день.
На данном портале в основном русскоговорящие специалисты, поэтому мало вероятно, что вам ответят на ваш вопрос.