Мария Саркисян

переведите с английского пожалуйста очень нужно ...

1-No, you do not have a long noce. You have beautiful nose.

2-No, you do not have an angry face. I think you have lovely face.

3-No, you do not have yellow teeth. Your teeth looks very clean.

4-No, you do not have big mouth. You have nice mouth.

5-No, you do not have small hads and feet. You have fine hands and feet.

Сергей Шеметов

нет, у тебя нос не большой. У тебя красивый нос
нет, у тебя не злое лицо. Я думаю у тебя прекрасное лицо
нет, у тебя не желтые зубы. Твои зубы выглядят очень чистыми
нет, у тебя рот не большой. У тебя красивый рот
нет, у тебя не маленькие руки и ноги. У тебя прекрасные руки и ноги