Ks

Вопрос по студенческому билету (Украина)

Действует ли скидка по студенческому билету летом, на дальние маршруты например Запорожье-Москва. Спасибо за ранние.

Екатерина

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. N 541 Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, студенти вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних навчальних закладів для проїзду в поїздах приміського і міжміського сполучення купують квитки за половину їх вартості у загальних і плацкартних вагонах.
На поезда международного сообщенияэта льгота не распространяется.