Людмила Абазина

Скажите, предоставляются ли студентам-заочникам на Украине скидки на проезд по студенческому билету?

На офф сайте укрзалiзницi, увы, не указано на какой именно форме обучения:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. N 541 Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, студенти вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних навчальних закладів для проїзду в поїздах приміського і міжміського сполучення купують квитки за половину їх вартості у загальних і плацкартних вагонах.

Дмитрий Басков

Насколько я знаю, заочникам не предоставляютя скидки на проезд.

Анна Коршунова

Студентам-заочникам и студенческие не выдают...