Наська Ловчикова

Пожалуйста, помогите решить задачку по праву!

Померла громадянка Степанова, через рік з заявою про прийняття спадщини та видачі свідоцтва про право на спадщину звернулася донька померлої Ольга та троє онуків. Один із внуків мешкав із Степановою на момент її смерті, хто має право на спадщину і на яку частку? Обгрунтуйте свою думку!

Юра Черников

а когда выучишься--тоже будешь спрашивать? А как же работать?

Натали Петруня

в первую очередь дочка потом внуки.

Елена Лагуткина

наша думка вас не спасет