Елена Морозова

Переведите мне пожалуйста текст, с русского на английский правильно!

Вот текст:
"Я купила летний абонемент. 30 мая. Абонемент покупала с помощью смс. Со с чета была списана сумма в 276 рублей (8,53$). Абонемент на Стардолл не появился. Верните мне деньги, или сделайте мне, оплаченный мной абонемент!! "

Света Петрова

"I purchased a year subscription. on 30 may. Subscription bought with the help of SMS. With the couple were charged in 276 rubles (8,53$). Subscription on Stardoll not appeared. Give me my money, or make me, paid me a subscription!

Сергей Машковский

I've just bought a season ticket through sms-request, amount of the transaction is 8.53$. But i still can't see my season ticket at the {stardoll}. What does it mean?