Елена Кислинская

посоветуйте маски для волос.)) чтобы придать силу и блеск?

Натали

Масло с жиром королевской кобры Zait Hiya

Ал
Александра

Есть много хороших профессиональных масок. Мне нравится увлажняющая от Londa Professional.

Так же полезно было бы знать какой у вас тип волос. Потому что подбирать маску нужно в соответствии с типом.

Юлия

Ольга, промивайте волосся відваром з кропиви місяць, а другий ромашкою (ці трави можна купити у любій аптеці,чи самій зібрати). Другий спосіб-це втирання у волосся соку з цибулі(зміцнює і не випадає)з часом потрібно змити)) Третій спосіб-це регулярна маска з оливкової олії і меду (на блендері змішайте одинакову кількість продуктів і втирайте у волосся) + до цього можна додати жовток яйця))