Толибек Эшонкулов

Помогите с Украинским. Контрольная

1)Виправте помилки у поданих словосполученнях: Опанувати предметом, наголошувати на головне, відповідно з наказом, по вказівці,по прибуттю, по багатьом причинам, гостра біль
И) Повідміняйте подані числівники: 695,3/2.
2)Спишіть словосполучення, розкриваючи дужки, запишіть числа словами:
Прочитали більше 176(книга), Зустрілося 32(директор), пошили 24(штани), нагородили 21(лідер), співало 11(дівчат), понад 25000(житель).

Лариса Феофилова

Наголошувати на головному, відповідно до наказу, за вказівкою, за багатьма причинами, гострий біль,