Виталий Харламов

помогите решить задачу!"деньги и кредит"

1) Розрахувати спільний грошовий потік шляхом приведення трьох грошових потоків на момент 2015 року. Перший потік (-8000 грн) у 2012 році, другий потік 7000 грн у 2014 році, тритій потік 1000 грн у 2016 році. Відсоткова ставка 17% річних. Капіталвзація піврічна

2) Клієнт прагне покласти в банк €2500 на 9 років. Яку відсоткову ставку він повинен знайти як пропозицію банку з тим, щоб отримати €18500 після цього строку при піврічній капіталізації?

пожалуйста)

Андрей Щипилов

а волбешное слово где?

Юлия Лебедева

На Украине все крутится вокруг кредитов