Юрий Ясинский

Почему на Украине узаконен фашизм в виде бандеровцев и прочих недобитков?

Анастасия Веселова

Старшего Брата в лице России нет-вот поэтому им раздолье.

Ни
Николай

А это у них теперь национальные герои такие. )

Ел
Елена

это борцы за независимость.

Жанна Свирская

а почему он узаконен в России в виде националистических группировок (в основном с Кавказа) терроризирующих все крупные города?...

Инесса Редькина

Это не фашизм а здоровый национализм, предупредительные меры против подлой подривной деятельности и интервенции фашистов подлой империи.

История "благородности" подлой империи предупреждает----
- Не благоприятствовать себеподобным подлой империи, чтоб не было повода у падонков подлой империи врыватся в чужой огород, и под предлогом защиты себеподпбных устроивать фашистские этночистки и окупацию територии, как в Грузии.

Пока ещо в России, национальная идея великодержавного свинства, фашизм исходит от России.

Попробуйте и опровергните факты фашизма от России !!!

Действительная фактичесская угроза фашизма исходит и происходит от России.

Пока ниодин Руский фашистски военный преступник не наказан, вместо этого Атаман государственного Казачего бандформирования педофилов и отморозков России выдвинут в депутаты, а падонку Нечаеву цинично вручили олимпийский факел.. .http://otvet.mail.ru/question/95819927

Олег Землянский

нет там фашизма,а вот у вас есть.

Елена Смирнова

у нас не лучше

yu
yuliyafedoseenko

Читаю:
“Українці і росіяни – це різні етноси, нічого споріднеого між ними немає, - сказав Володимир Белінський на презентації, - але ми не повинні розглядати той стан, в якому ми знаходимося сьогодні. Тому що сьогодні “чистих” людей і націй немає. Всі вони сьогодні перемішані. Але ми ведемо розмову про коріння, про те, коли етноси виникали з племен, коли вони виникали на базі якоїсь спільноти”.

Для багатьох сьогодні не є секретом те, що українці сформувалися на базі слов’янських племен, а росіяни – на базі фінських племен (меря, весь, мордва, мокша, мурома, мещера і т.д.). Багато років-десятиліть-століть історики культивували, а ми вчили історію династії Романових, яка потім плавно трансформувалася в історію СРСР. Ця історія, як відомо, базувалася на концепції, згідно з якою Київська Русь була “спільною колискою трьох братніх народів” – російського, білоруського і українського.

Крім того, в обіг був навмисно введений термін “Київська Русь” – щоб потім “зробити” і ввести в обіг інші “Русі”. Але Русь була одна – з центром в Києві. Це була держава, яка об’єднувала виключно слов’янські землі. Землі ж, які потім сталі Московією, не входили в Давньоруську державу, хоча спочатку царські, а потім радянські історики цього дуже хотіли. І досягли свого – в навчальні курси з історії було внесено багато неправди, якщо не сказати нахабної вигадки.

Але повернемося до презентації “Страны Моксель”. Володимир Белінській зупинився на чотирьох міфах історії Росії. Перший міф: росіяни є слов’янами, а Ростово-Суздальські землі входили до Київської держави. Володимир Белінський каже, що ніколи Ростово-Суздальська земля (на якій потім утворилася Московія – прим. О.К.) не входила до Києвської держави. “Ми можемо хіба що говорити, що, можливо, з Києва туди хтось і їздив, але Ростово-Суздальська земля жодного дня не була в складі Київської давньоруської держави”.

Сергей Шатунов

Дикарей подпустили к власти вот они делают Украину дремучей

Jamshed Hamzaev

Опять хотят власть захватить в стране и сплавить страну западникам, как это было сделано в 1349 году, когда Украину спихнули под власть Польско-Литовской унии. Тем более, это всё вытворяют те, кто не был Украиной аж до 1939 года, но они почему-то себя величают украинцами.