Витаминка

Шляхи потрапляння і виходу води з організму людини (кількість) Биология, вопрос контрольный

Виктория К

Вода в організм людини надходить з питвом і харчовими продуктами, тобто через органи травлення. Для задоволення фізіологічних потреб людині необхідно 2,5-3,0 л води на добу.
У стані спокою вода з організму людини виводиться через нирки із сечею —1,5 л/добу, через легені у вигляді водяної пари - приблизно 0,4 л, через кишечник з калом - близько 0,2 л. Ще 0,6 л води виділяється через пори шкіри, що пов'язано з терморегуляцією організму. Таким чином, щодоби з організму людини в стані спокою виводиться приблизно 3 л води. При важкій роботі, роботі в гарячих цехах, влітку в полі, при патологічних станах тощо її виводиться до 8-10 л.