Андрей Крюков

Куди та фотографа поступити?

Куди можна поступити на фотографага? В Україні,можливо в Тернополі або в Чернівцях, підкажіть назву такого коледжу, чи інституту, скільки потрібно вчитися? ? ?скажіть будь-ласка!! ! Хочу не на курси а десь плступити, щоб диплом був, а і інтернеті потрібної інформації немає(

Сергей Емельянов

Я тож хочу поступити, да Евросоюз против. 😞

Георгий

Киевский национальный университет культуры и искусств им. Поплавского (КНУКИМ)
Один запрос в гугле...

Алексей Ивахненко

пока майдан не закончится, поступать не получится

Елена Авдиенко

"Хочу не на курси а десь плступити, щоб диплом був..."
Вот! Это суть. Тут все такие.

Анна Фомина

Скажи, будь-ласка, нахуйа потрібен диплом?
Якщо вчитися потрібно все життя ...))