Анастасия Веселова

напишите какой либо рецепт салата на казахском языке

Владимир Баландин

Салат бауырдан Е? жай, біра? ?те д? мді салат бауырдан ??рал- неб? рі: из бауырды? (алу болады к? рінген бауырды) , к? рісті? с? бізіні? ж? не пиязды? шомыр? ш ингредиенттен. Пиязды тазалаймыз, оны жартыса? иналармен кесеміз ж? не? сімдікті? майыны? ?асы? тарында сковороде екі-?ш асханада поджариваем. Ж? мы? асамдар? а кес- бауырды о? ан деген? стейміз ж? не дейін даярлы? ты? ?уырамыз, бауыр шырынды? алу? а керекке, к? йдірмеппін, жетер минуттар бес-жеті. Аз то? азытамыз. Салатник по-корейски с? бізін? оямыз, до? ызды? бауырын? стейміз, майонезбен заправляем. Салат? зір!

Ро
Роман

ашмахабинхазхвадлпдщшьразитдяж 100грамм ыжпбЫЗпрьбЫ подавать с тарелькой

Джордж Маврин

Ка аға айт-, ғой аққұла, Мәскеу тілсіз жаумен франциялыққа тапсыр- спаленная.
Ретті екі сегіз алқындыру как картоп немесе шошқа майым газсауыт накачать темекі неше қайталау болады қайда ыстық анда және қой