Жанна Ямбаева

Здравствуйте! Мне 16 лет, я учусь в 9 классе.

Скажите пожалуйста, куда я могу поступить в Лондоне на базе 9 классов? На кого я могу выучиться там? Пожалуйста, расскажите подробно о профессиях, востребованности этих профессий и о цене. Спасибо.

родители отправляют в лондон. Летом 28 дней практиковала язык, понравилось

деньги значения не имеют, достаточно обеспечены родители

Алексей Плитюхин

Эх, наивные детские мечты! Жаль, что родители не могут своим детям объяснить суть будущей карьеры своим детям. В моём профиле есть ссылка на один интересный ресурс. Он вам поможет найти ответы: как выбрать профессию, построить карьеру и прочее. Вы подумайте, чего вы можете добиться тут. А уж в Лондоне вы вообще никому не нужны. Зря только деньги потратить.

Наталия Палто

Куда у твоих мамки с папкой денег хватит, туда и поступишь.

Ирина Усольцева

После 9 класса можно поступить в частную школу пансион и закончить 12 классов, а после этого можно поступать в университет или колледж.
http://www.inter-study.ru/programms/sid8/country1/

Мария Сарапкина

после 9 класса только школа пансион, без вариантов

Александра Морозова

Заробити в неті можна і це дуже легко. Вот наприклад я працюю тільки на закордонних сайтах, спершу
думав це важко бо мови незнаю (хром все переведе) але вони всі майже одинакові і
вони реально платять і виплачують кошти в доларах. Робота неважка-смисл в тому
шо на кожному сайті треба дивитися реклами і натискати на капчу (антибот) . Шо для
цього треба? ?

Перше зареєструвати кошельки на які будуть переводитися
гроші і які треба буде вводити під час реєстрації.Кошельки вводити потрібно всі
доларові!!!

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

http://www.webmoney.ru/

Друге потрібно пошту gmail вона сама краща і її всі люблять.

Третє я даю декілька ссилок на сайти на яких працюю і на
яких саме більше заробляю і на яких треба зареєструватися (вони всі дуже похожі
як в реєстрації так і в роботі).Перед реєстрацією почистіть куки і
історію-БАЖАНО! !

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Всі сайти прікольні-починати краще зверху вниз
реєструвати. Під час реєстрації вказуйте всі одинакові логіни і паролі так буде
простіше, а коли зареєструєтеся хром запропонує зберегти і ви погоджуйтеся шоб
кожний раз не вводити лог і пароль. Коли зайдете потрібно зайти в меню "EARN
CASH" "View Ads"

“Earn Money”в
кожному сайті порізному. Після чого передивляємся всю рекламу-натискаєте на
віконечко, появиться нове вікно де вверху буде відлік часу (чим довше чекати тим
дорожче платять) , потім вводите капчу-переважно потрібно натиснути на
перевернутий малюнок і центи ваші і так всю рекламу. Коли передивитися всю
рекламу можете перевірити скільки ви сьогодні заробили натиснувши на кнопку Acaunt.І так із усіма сайтами
при бажанні.

З питаннями можете звертатися на пошту yura7870@gmail.com