Ольга Пивоварова

что лучше: доучиться спокойно в школе или пойти в колледж и начать подрабатывать???

Елена Зубкова

доучится спокойно в школе ..

Трофимова Виктория

БЕЗ ВЛОЖЕНИИ ДЕНЕГ начни подрабатывать в школе и купи себе машину, когда из школы выпустишься, ну и девушку тоже можешь.
Самый Крупный сайт Для заработка В интернете [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
Просматривайте сайты, читайте письма, выполняйте тесты и задания за вознаграждение. Подойдет для Студентов разберется даже Школьник.
Получить деньги можно сразу после начала работы. Выплаты мгновенно.
=========================================================
А Здесь Вы можете писать Отзывы и получать деньги за их просмотры .
.http://otzovik.com/?r=191078 Система оплаты как на Ютубе -
платят за просмотры вашего отзыва. Чем больше отзывов,
тем больше просмотров. Фишка в том, что все отзывы В ТОПе Поисковых
систем. и оплата не заставит долго ждать

Григорий Костин

Доучись в школе, если "тянешь", получи вышку (высшее образование) . Это и есть СТАРТОВЫЙ КАПИТАЛ. Если, конечно, не хочешь на разных левых сайтах "шабашить" всю жизнь.

Виктор Майоров

Заробити в неті можна і це дуже легко. Вот наприклад я працюю тільки на закордонних сайтах, спершу
думав це важко бо мови незнаю (хром все переведе) але вони всі майже одинакові і
вони реально платять і виплачують кошти в доларах. Робота неважка-смисл в тому
шо на кожному сайті треба дивитися реклами і натискати на капчу (антибот) . Шо для
цього треба? ?

Перше зареєструвати кошельки на які будуть переводитися
гроші і які треба буде вводити під час реєстрації.Кошельки вводити потрібно всі
доларові!!!

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

http://www.webmoney.ru/

Друге потрібно пошту gmail вона сама краща і її всі люблять.

Третє я даю декілька ссилок на сайти на яких працюю і на
яких саме більше заробляю і на яких треба зареєструватися (вони всі дуже похожі
як в реєстрації так і в роботі).Перед реєстрацією почистіть куки і
історію-БАЖАНО! !

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Всі сайти прікольні-починати краще зверху вниз
реєструвати. Під час реєстрації вказуйте всі одинакові логіни і паролі так буде
простіше, а коли зареєструєтеся хром запропонує зберегти і ви погоджуйтеся шоб
кожний раз не вводити лог і пароль. Коли зайдете потрібно зайти в меню "EARN
CASH" "View Ads"

“Earn Money”в
кожному сайті порізному. Після чого передивляємся всю рекламу-натискаєте на
віконечко, появиться нове вікно де вверху буде відлік часу (чим довше чекати тим
дорожче платять) , потім вводите капчу-переважно потрібно натиснути на
перевернутий малюнок і центи ваші і так всю рекламу. Коли передивитися всю
рекламу можете перевірити скільки ви сьогодні заробили натиснувши на кнопку Acaunt.І так із усіма сайтами
при бажанні.

З питаннями можете звертатися на пошту yura7870@gmail.com