Татьяна *****

Перекладіть. Переведите.

Останнім часом я все більше ціную професію бухгалтера. Думаю, що зроблю її своєю власною. Я вважаю, що молодь дуже помиляється, коли вважає бухгалтерію нудним заняттям. І зараз спробую це довести. Бухгалтери потрібні скрізь: на виробництві, в установах, у фірмах приватних підприємців. Без роботи ці спеціалісти не залишаться ніколи. Вони професійно працюють з грішми та стежать за фінансами підприємства. Також кваліфікований бухгалтер просто незамінний, тому на нього покладений обовязок розраховувати податки, своєчасно виплачувати їх державі та подавати великі точні звіти.. Бухгалтер — дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. Вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з компютером. Добре знають бухгалтери ділову українську мову та й іноземні мови теж. Я не розумію, як може праця вважатися кимось нудною, якщо вона потребує зосередженості та застосування розумових зусиль! Також бухгалтерія розвиває математичні здібності людини. Бухгалтери можуть швидко та точно рахувати великі числа. Обдурити людину цієї професії біля прилавка магазину просто неможливо. Професія бухгалтера також привчає людину до акуратності та ідеального порядку. Адже така праця вимагає великої відповідальності за матеріальні цінності.Подивіться на типового представника даної професії. Це підтягнута, ошатно вдягнена людина. Звикнувши завжди бути енергійним та зібраним на роботі, бухгалтер залишається таким і поза нею. Його життя теж добре впорядковане, але зовсім не нудне. Адже праця кваліфікованого бухгалтера оплачується гідно, він може дозволити собі подорожувати, розважатися тощо. Я сподіваюся, що, якещо я докладу до цього зусиль, мені теж коли-небудь пощастить обіймати посаду бухгалтера!

Оксана Костина

الشباب مخطئون جدا عندما يقول مملة الخبرة المحاسبية. و الآن محاولة لاثبات ذلك. وهناك حاجة إلى المحاسبين في كل مكان : في العمل، في المؤسسات ، في الشركات من أصحاب المشاريع الخاصة . و بدون عمل هؤلاء المهنيين لا تذهب . مهنيا يعملون بالمال و رصد الموارد المالية للشركة. محاسب مؤهل أيضا هو ببساطة لا يمكن الاستغناء عنه ، وذلك على حد تعبيره الضرائب حساب اجب ، ودفع في الوقت المناسب لبلدهم وتقديم تقارير دقيقة كبيرة .. محاسب - العمل الحديثة جدا، أنه ينطوي على المتعلمين ، والناس ناجحة. هم على دراية في العديد من مجالات المعرفة : القانون ، والاقتصاد ، والإدارة ، والعمل مع جهاز الكمبيوتر. المحاسبين التجارية المعروفة اللغة الأوكرانية واللغات الأجنبية أيضا. أنا لا أفهم كيف يمكن اعتبار شخص ما على وظيفة مملة إذا كان يتطلب التركيز و تطبيق جهد عقلي ! أ

Елена Шарова

Ostannіm hour I bіlshe tsіnuyu profesіyu accountant. Think scho zroblyu її svoєyu Vlasnyi. I vvazhayu scho juveniles duzhe pomilyaєtsya, if vvazhaє buhgalterіyu zanyattyam tedious. I. infections sprobuyu Tse bring. Accountants potrіbnі skrіz: on virobnitstvі to establish at fіrmah Private pіdpriєmtsіv. No robot tsі spetsіalіsti not zalishatsya nіkoli. Stink profesіyno pratsyuyut s grіshmi that stezhat for fіnansami pіdpriєmstva. Takozh kvalіfіkovany accountant just nezamіnny, one on Demba pokladeny obovyazok rozrahovuvati podatki, svoєchasno viplachuvati їh derzhavі that podavati velikі tochnі zvіti .. Accountant - duzhe Suchasna robot her zaymayutsya osvіchenі, uspіshnі people. Obіznanі stink at bagatoh areas of knowledge: pravoznavstvі, ekonomіtsі, menedzhmentі, computer-robotі s. Goodness knows Accountants dіlovu ukraїnsku movu that th іnozemnі MTIE TER. I do not rozumіyu yak Mauger Prace vvazhatisya kimos tedious Yakscho Won potrebuє zoseredzhenostі that zastosuvannya rozumovih zusil! Takozh buhgalterіya rozvivaє matematichnі zdіbnostі Lyudin. Accountants mozhut Shvydko that exactly rahuvati velikі number. Obduriti Lyudin tsієї profesії bilja store shelves just nemozhlivo. Profesіya accountant takozh privchaє Lyudin to akuratnostі іdealnogo that order. Aja such Prace vimagaє velikoї vіdpovіdalnostі for materіalnі tsіnnostі.Podivіtsya on model predstavnika danoї profesії. Tse pіdtyagnuta, oshatno vdyagnena Lyudin. Zviknuvshi zavzhdi Buti energіynim that zіbranim on robotі accountant zalishaєtsya so i pose her. Yogo zhyttya TER vporyadkovane goodness, ale zovsіm not soggy. Aja Prace kvalіfіkovanogo accountant oplachuєtsya gіdno, vіn Mauger dozvoliti sobі podorozhuvati, rozvazhatisya toscho. I spodіvayusya scho, yakescho I report to tsogo zusil, Meni TER amount nebud poschastit obіymati Posada accountant!

Юрий Шарга

Я не знаю на какой язык нужен перевод но вот:
Русский
В последнее время я все больше ценю профессию бухгалтера . Думаю, что сделаю ее своей собственной . Я считаю, что молодежь очень ошибается, когда считает бухгалтерию скучным занятием. И сейчас попробую это доказать. Бухгалтеры нужны везде : на производстве, в учреждениях, в фирмах частных предпринимателей. Без работы эти специалисты не останутся никогда . Они профессионально работают с деньгами и следят за финансами предприятия . Также
квалифицированный бухгалтер просто незаменим, поэтому на него положен
обязанность рассчитывать налоги, своевременно выплачивать их
государству и подавать большие точные отчеты .. Бухгалтер - очень современная работа, ею занимаются образованные, успешные люди. Они осведомлены во многих областях знаний : правоведении, экономике, менеджменте, работе с компьютером. Хорошо знают бухгалтеры деловой украинский язык и иностранные языки тоже. Я не понимаю, как может труд считаться кем-то скучной, если она требует сосредоточенности и применения умственных усилий! Также бухгалтерия развивает математические способности человека. Бухгалтеры могут быстро и точно считать большие числа . Обмануть человека этой профессии у прилавка магазина просто невозможно. Профессия бухгалтера также приучает человека к аккуратности и идеального порядка . Ведь
такая работа требует большой ответственности за материальные
цинности. Подивиться на типичного представителя данной профессии. Это подтянутая, нарядно одетый человек . Привыкнув всегда быть энергичным и собранным на работе, бухгалтер остается таким и вне ее. Его жизнь тоже хорошо упорядоченное, но вовсе не скучное. Ведь труд квалифицированного бухгалтера оплачивается достойно, он может позволить себе путешествовать, развлекаться и т. д. . Я надеюсь, что, которое еще я приложу к этому усилия, мне тоже когда-нибудь повезет занимать должность бухгалтера !
А вот английский:
Recently, I appreciate more and more the accounting profession . I think that will make it their own. I believe that young people are very wrong when says boring accounting experience. And now try to prove it. Accountants are needed everywhere : at work, in institutions, in companies of private entrepreneurs. Without the work of these professionals will not go . They work professionally with money and monitor the finances of the company. Also
qualified accountant is simply irreplaceable, so he put duty calculate
taxes, timely payment of their country and to submit accurate reports
big .. Accountant - very modern work, it involved educated, successful people . They are knowledgeable in many areas of knowledge : law, economics, management, working with a computer . Well known business accountants Ukrainian language and foreign languages ​​too. I do not understand how someone can be considered a boring job if it requires concentration and application of mental effort! Also accounting develops mathematical abilities of man. Accountants can quickly and accurately count large numbers. Deceive people in this profession at the counter store impossible. Accounting profession also teaches people to accuracy and perfect order. Indeed,
such work requires a lot of responsibility for material
tsinnosti.Podyvitsya on a typical representative of the profession. It's smart, smartly dressed man. Accustomed always be energetic and collected at work, an accountant and remains outside. His life is also well ordered, but not boring. For work paid adequately qualified accountant, he can afford to travel, have fun, etc. . I hope that I yakescho report to this effort, I also ever lucky enough to occupy the post of accountant !