Татьяна Любавская

Україна. Відомо що при поселенні студента в гуртожиток прописка його в данному гуртожитку не обов'язкова.

Україна. Відомо що при поселенні студента в гуртожиток прописка його в данному гуртожитку не обов'язкова. Ні комендант гуртожитку, ні ректор навчального закладу не може змусити студента приписатись угуртожитку. Який закон україни регулює дану ситуацію?

Ан
Андрей

Jah, see on mõned täiesti arusaamatu mulle keelt. Kas see on nii raske oli seda kirjutada vene keeles?