Ирек Сабитов

задача по праву (цивільне право)

Доленко продав Капітонову картину невідомого художника за 1000 грн. Через рік з'ясувалося, що автором картини є відомихх художник Осьмьоркін, і тому ціна картини значно вищу. Дізнавшись про це, Доленко став вимагати розірвання договору з Капітоновим, щоб повернути картину, обгрунтовуючи своє рішення тим, що продав картину на вкрай невигідних для себе умовах.

Необгрунтовані відповіді або ті що складаються максимум з 5 слів прохання не писати.

Наталья Горбунова

Сделка, совершенная под влиянием заблуждения, может быть оспорена по иску заинтересованного лица. Это в россии.