Кристина Грудинина

Помогите ответить на вопросы по политологии очень нужно, срочно! ! заранее спасибо огромное.

1.Предметом політології є:
а) політична система;
б) політичний процес;
в) політичні інститути;
г) громадська думка;
д) міжнародна політика;
е) правосуддя. 2.Методологія політології охоплює:
а) філософські теорії політики;
б) теорію еліт;
в) теорію політичної соціалізації;
г) теорію соціальних змін;
д) методи політології.3.Політико-філософські концепції природних прав людини, суспільного договору, народного суверенітету, правової держави виникли:
а) у стародавньому Китаї;
б) в античному Римі;
в) в епоху Ренесансу і Просвітництва в Європі.4.Влада, спосіб формування і діяльність якої збігається з існуючими у суспільстві нормами і цінностями, а результати діяльності більш-менш відповідають соціальним очікуванням стає:
а) реальною;
б) легальною;
в) легітимною. 5.На вірі у винятковий талант політичного лідера базується:
а) легальний тип легітимності;
б) традиційний тип легітимності;
в) харизматичний тип легітимності.6.Політична діяльність у широкому розумінні – це:
а) прерогатива «сильних особистостей» , «творчих еліт» і політичних лідерів;
б) комплекс дій як окремих осіб, так і великих груп людей і цілих народів, спрямований на здобуття та здійснення влади або впливу на неї;
в) прийняття рішень центральними органами державної влади;
г) форма політичної активності народних мас, людей, що перебувають внизу владної піраміди. 7.Формулювання цінностей і цілей заінтересованих груп, вироблення програм, участь у боротьби за владу, здійснення тиску на владні структури – це функції групових суб’єктів політики:
а) базових (або первинних) ;
б) вторинних;
в) безпосередніх. 8.До функцій безпосередніх суб’єктів політики можна віднести:
а) формулювання цінностей і мети заінтересованих груп;
б) самоусвідомлення через визначення власних інтересів;
в) прийняття політичних рішень;
г) боротьбі за самозбереження;
д) політичне керування суспільством;
е) надання підтримки громадсько-політичним структурам через масової акції;
ж) здійснення тиску на владні структури. 9.Доповніть перелік особливостей правових норм як регуляторів політичного життя:
а) їх встановлює держава;
б) вони є загальнообов’язкові;
в) для гарантування їх загальнообов’язковості використовується державний примус;
г) в них чітко визначені і належним чином розмежовані права і обов’яжи громадян. 10.Політична участь-це:
а) форма будь-якої політичної поведінки;
б) форма функціонування політичних структур;
в) дії пересічних громадян, які намагаються впливати на прийняття владних рішень.

Владимир Мельников

Блять и ты думаешь, люди будут сейчас все это тебе решать и писать!?

Тэране

Если б по-русски...

Александр Сёмин

Даже, если бы это было по-русски, вопрос, все равно, выдает душевно больного...