Дмитрий Маслов

Як, маючи заряджену металеву кульку на ізолюючій ручці, передати електроскопу увесь електричний заряд?

Как, имея заряженый металлический шарик на изолирующей ручке, передать электроскопу весь электрический заряд?

Виталий Казанков

Треба торкнутися металевої кулькою стержня електроскопа.
При цьому, не відокремлювати кулька від стрижня електроскопа, бо інакше на електроскопi залишиться тільки частина заряду, еквівалентна відношенню розміру кульки до розміру стрижня електроскопа

Витя Беляев

по русски напиши. не можешь не лезь.