Михаил Ивашкин

Права на скутер 49сс нужны? Украина

Анна Дайлиденко

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та Положення про порядок видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами (затверджено Постановою КМУ від 08.05.1993г. № 340 із наступними змінами та доповненнями) в Україні, в залежності від категорії транспортного засобу видаються такі посвідчення водія:

А1 – мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун робочим об’ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт;

Игорь Просто Игорь

Да нафиг там права? У вас война прёт как танк. Дети сраные, живете, и не знаете, что скоро страны вашей не будет вообще.