Наим Тахиров

Ми мажор построить D7 D65 D43 D2

Татьяна Надина

D7: си ре# фа# ля (аккорд) - ми ми ми соль#;(разрешение); D65:ре# фа# ля си-ми ми соль# си; D43:фа# ля си ре#-ми соль си ми (наверху) (Развёрнутое трезвучие); D2:ля си ре# фа-соль# си ми ми

Мебель Для Вас

D7: си ре# фа# ля (аккорд) - соль# ми ми ми ;(разрешение); D65:ре# фа# ля си-ми ми соль# си; D43:фа# ля си ре#-ми соль си ми (наверху) (Развёрнутое трезвучие); D2:ля си ре# фа-соль# си ми ми