Ал
Александр

кто знает жуткую историю про любовь

Так чтоб страшно было
я вас прошу ссылки не присылать а написать историю
ооооочень надо

Александр Холодилин

Да вот была жуткая история.. . По телеку показывали. Это было в 2009 году зимой, по-моему, погугли, поищи в Инете. Девочка 11-классница Карина Будучьян из прилич. семьи в Питере влюбилась в какого-то там гота.. . Пришла с ним в одну кв-ру в гости к подруге.. . Там 2 парня её убили в ванной, расчленили и частично съели, частично останки в п/э пакете выкинули... Эти два гота сейчас на зоне, получили вроде по19 и18 лет колонии строгого режима...

Артур Иляхин

Эммм.. . Он любил ее, но они не могли встречаться, потому что они.... Носки. true story 😞

Тимур

Улюблений мій, моє серце б'ється разом з тобою! Кожна мить, в якій є ти зі мною поруч, я ціную обожнюю і кохаю тебе! я буду завжди поруч із тобою, щоб не трапилось! Ти- світло! Ти- повітря! Ти- сонце! Для мене ти найкраший! дякую тобі за те, що ти зі мною! Я пам'ятаю нашу першу зустріч. Наш перший поцілунок. Наші обійми! я кохаю тебе, так, напевно, як ніхто і ніколи! І не шкодую про кохання, яке віддаю тобі! Коли ти поруч - світ для мене не має значення. Мені так добре і приємно, коли я усвідомлюю, що ти так близько! ! Це не почуття власності, це- кохання! Мені погано, якщо ти десь, ане зі мною. Я хочу щоб ти був поряд завжди! Ти даруєш мені стільки радості, стільки тепла. . .Тебе не можливо не кохати! Дякую тобі за наше кохання! Я кохаю тебе дуже сильно!!!

Игорь Мишин

я и сметана 15 серий.

Дмитрий Петров

я знаю, но это клип там смотреть надо, ну если вы поклонница тима бертона

Anna Vaganyan

Я знаю

Александр П

Читал офигенную в приложении Джутелла. Не помню название, посмотри в разделе "Любовь". Там много страшилок в формате чата, оформленных как переписка и размером до 5 минут - очень удобно читать в транспорте или перед сном 0_о Если не побоитесь, конечно же :))