Женя Гуллер

Ну помогите пожалуйста! Все игнорят!

Помогите с 3 заданием, пожалуйста! Заранее спасибо!
img

Хренли вы лазеете в "домашних заданиях" , если сами особо не помогаете?

Anar Ismailov

Bob and Tim were best friends. They go to the same class. Bob and Tim always shared sorrows and joys and did everything together. They always helped each other with homework and more.
One day to their class came a girl. She was very clever and beautiful and boys were fell in love and their friendship was over.
From this day they became enemies.

Gusserus

перепечатай текст, чтобы можно было скопировать в гугл переводчик или воспользуйся программой распознавания текста при сканировании...

Алексей Муравьёв

НАДО УЧИТЬ СЛОВА. ЗАДАНИЕ - ЕРУНДА. ЧТО ДАЛЬШЕ-ТО ДЕЛАТЬ БУДЕШЬ (((

BOB AND TIM WERE BEST FRIENDS. THEY SHARED SORROWS AND JOYS AND TOGETHER HELPED EACH OTHER. ONE DAY A BEAUTIFUL AND CLEVER GIRL BEGAN TO STUDY IN THEIR CLASS. BOTH OF THEM FELL IN LOVE WITH HER AND THEIR FRIENDSHIP WAS OVER AND THEIR BECAME ENEMIES.

Виолета Краун

Воспользуйся переводчиком - рекомендую X-Translator Magic Gooddy.