Айсулуу Атаканова

Помогите!! Заранее спасибо)

Міністерство юстиції України наказом затвердило Порядок особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних (ДСЗПД України). З метою оптимізації процедури особистого прийому громадян та забезпечення громадського порядку в приймальні ДСЗПД України Голова служби видав наказ, яким встановив, що вхід громадян до приймальні ДСЗПД України має здійснюватися за перепустками встановленого зразка.
Чи законні дії зазначених суб’єктів? Які форми управлінської діяльності використані у даному випадку?
Державна фінансова інспекція України в Харківській обл. здійснила перевірку фінансової діяльності державного підприємства і виявила порушення законодавства. Своїми постановами начальник інспекції наклав на директора та головного бухгалтера підприємства адміністративні стягнення у вигляді штрафів у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і зобов’язав їх у двотижневий строк ліквідувати причини, що призвели до порушення. Проаналізуйте правомірність дій та рішень начальника Державної фінансової інспекції України в Харківській обл.

Серых Ирина

здесь вам могут помочь только с Российским правом

Timur Yusifov

щас все бросили, и кинулись эту тарабарщину на нормальный язык переводить!