Анастасия Кабанова

как читается правильно по английскому языку.!!!

My name is...My surname... I was born on june 10.2008 in Mogilev in the village jf..I tinished school №12 and entered the Polytechnic College.Now i am a tirst-year student and try to do well at my studies. I want to become a good specialist. My favourite sudject at college is.. i do sports and i am good at football. I am quite sociable and have many triends. I like my new group mates.

E Кайрбек

зайди в гугл переводчик, нажми на английский с обеих сторон, а затем нажми конопочку "прослушать".

Владимир Солонар

май нейм ис... май сорнейм... ай вов борн джун ту саузент ейт ин могилов ин зе виледж иф ай финишед скул.... надоело чем смог чем смог