Ма
Максим

Как переводится литературно с украинского? (См. внутри) Я не могу перевести слово "влав"

В березні 2012 року Гу була втягнута у скандал державного масштабу, коли заступник її чоловіка, Ван Ліцзюнь шукав притулок в американському консульстві в Ченду. Ходили чутки, що Ван мав докази корупційного скандалу, і Бо намагався завадити антикорупційному розслідуванню проти Гу. Зокрема, Ван заявив, що Гу мала бізнес-конфлікт з британським бізнесменом Нілом Хейвудом, який загадково помер в Чунціні; Ван стверджував, що Хейвуда отруїли. ''The Wall Street Journal'' повідомила, що Ван, можливо, впав у немилість Бо через розголошення інформації про справу Хейвуда.

Після інциденту з Ван Ліцзюнь та усунення Бо з ключових посад в компартії, проти Гу розпочалось розслідування за підозрою у вбивстві Хейвуда.

Елена Левина

впав у немилість -- попал в опалу