Иван

помогите пожалуйста! по физике не знаю как сделать.

1.1розташуйтелінійку на столі так щоб довжина тієї частини що виступає за край стола була 25-30 см .однією рукоюміцно притисніть лінійку до стола, а другою надайтеколивального руху вільному кінцю лінійки .уважно прислухавшись, установіть, чи створює звук коливна частина лінійки. поясніть явище, що спостерігається.
2,2поступово зменшуючи довжину коливної частини лінійки від 25 до 5 см і тим самим збільшуючи частоту коливань джерела звуку, зясуйте, як при цьому змінюється висота тону звуку.
2визначте, як змінюється гучність звуку залежно від амплітуди коливань його джерела.
3проаналізуйте хід експеременту і його результати.
4проведіть експеремент з дослідження характеристик звуку, джерелом якого є натягнута нитка. сформулюйте висновок.

Юлия Шишотова

и не узнаешь тут, пиши по Русски

Любим Хорватов

тоже цікавить це питання